subota, 30 majaApa-press vam želi dobrodošlicu!

APATINCI POKVARILI SLAVLJE ŠAMPIONU

U REŽIJI TANDEMA VUKOVIĆ – PAUNOVIĆ

Slavlje koje su priredili igrači futsala iz Novog Bečeja povodom promocije šampiona, pokvarili su Apatinci. Oni su savladali prvaka u dramatičnoj i nesvakidašnjoj utakmicu koja je oduševila sve prisutne.

A pre susreta nije izgledalo tako. Apatinci su na gostovanje šampionu otišli sa samo šest igrača i već nakon nekoliko minuta gubili sa 0:3, ali se nisu predavali. Dobrom i organizovanom igrom uspeli su da izjednače i odu na odmor sa rezultatom 3:3.

Iznenadili šampiona i pokvarili mu lsavlje, ekipa Apa-futsal

Drugo poluvreme drama kakva se retko viđa na terenima. Domaćin je nošen fanatičnim navijanjem svojih pristalica vodio 4:3, 5:4, 6:5 i 7:6, a u zavrsnici koju će akteri dugo pamtiti, Apatinci su trećim pogotkom Paunovića 40. sekundi do kraja izjednačili na 7:7, da bi Mlađa Vuković svojim petim golom doneo pobedu samo četiri sekunde pre kraj za veliki šok domacina!

Na kraju su Novobečejci čestitali gostima na zasluženoj pobedi, a aplauz koji su dobili od strane posetilaca dovoljno govori da su bili bolji, odnosno na visini zadatka.