nedelja, 6 decembraApa-press vam želi dobrodošlicu!

APATINKE SILOVITO DO NOVIH BODOVA

Odbojkašice Apatina odigrale su još jednu odličnu utakmicu i sa maksimalnih 3:0 u setovima savladale u Kuli domaći Hajduk. Samo u uvodnom delu igre domaćin je bio ravnopravan i taj deo je protekao u takozvanoj igri poen za poen, a onda su Apatinke preuzele inicijativu, zaigrale kako dolikuje ekipi iz vrha tabele Vojvođanske lige, napravile razliku i mirno privele set kraju 25:17.

Nakon toga dileme više nije bilo, odbojkašice Apatina su zagospodarile terenom, zaigrale mnogo odlučnije, a tehničar Anđerla Puškar je razigrala je svoje napadaće pa su se poeni nizali kao na traci. Sjajna je bila Sanja Maleš, na istom nivou bile su i Natalija Tomić, Jelena Bešir, Ivana Miler, kao i ostatak ekipe, a u prilog toj tvrdnji ide podatak da su preostala dva seta dobile sa više nego ubedljivih 25:11 i 25:10.

Povezano:  JEVRIĆ: RADNIČKI 1912 JE VELIKI KLUB SA JASNIM CILJEM