BSK (Bački Brestovac) – RUSIN (Ruski Krstur) 1:1 ( 0:0)

Sudija: Savo Stanišić ( Bačka Palanka) 7,5.

Strelci: Medić 86. minut ( BSK), a Đukanović 47. minut ( Rusin).

BSK; Nemet 7, Stanić 7,5, Dragović 6,5, Božić 6,5, Milošević 7,5, Stanković 7 ( Cvetićanin- ), Đurđević 7, Korać 7, Čanković 6 ( Mijatović 7), Beljanski 7( Stojaković-), Medić 8.

Rusin: Kalinić 8, Kočiš 7, Holik 7, Lančužanin 7,5, V. Vujović 7,5, Sajaković 7 ( Vislavski-), F. Vujović 7, Budinski 6,5, Đukanović 7 ( Kovačević-), Kulić 6 ( Branković-), Rac 7 ( Toma-),

Igrač utakmice: Medić

Prvo poluvreme poroteklo je u izjednačenog igri bez pravih prilika za pogotke. Nastavak meča bio je znatno bolji. Početkom ovog dela Đukanović se na udarac odlučio sa više od 20 metara i lopta je završila u mreži. Gosti su se nakon vođstva povukli u odbranu, nastojeći da sačuvalju minimalnu prednost. Nije im to pošlo za rukom, jer su u 86. minutu primili gol. Mijatović je dobro centrirao a Medić je glavom sa sedam metara zatresao mrežu – 1:1.