utorak, 1 decembraApa-press vam želi dobrodošlicu!

DUNAV „REČICA“ ZA VRBAS

Košarkaši apatinskog Dunava izgubili su na svom terenu susret 22. kola MRL lige „Sever“ od vodeće ekipe na tabeli Vrbasa iz istoimenog grada rezultatom 62:78, po četvrtinama 16:21, 20:14, 13:21, 13:22.

Apatinci su susret izgubili u drugom poluvremenu kada su gosti zaigrali na renomeu svog plasmana, a domaći košarkaši nisu uspeli da pariraju razigranim Vrbašanima. I pored poraza za košarkaše Dunava nema većih problema oko opstanka u ligi, jer su ostali a 11. mestu sa skorom od sedam pobeda i 15 poraza, a u sledećem kolu oni su ponovo domaćini, samo što će tada imati ulogu favorita. Naime u goste im dolazi Jedinstvo iz Novog Bečeja i sa pobedom Apatinci bi i teoretski obezbedili sigurnu poziciju u istom stepenu takmičenja za sledeću sezonu.