utorak, 2 junaApa-press vam želi dobrodošlicu!

KO SA KIME, RASPORED KOLA, TABELE…

SRPSKA LIGA VOJVODINA

 

30.03.2019. 15:30 Стадион ФК Раднички Сремска Митровица
ФК Раднички (Сремска Митровица)  –  ФК Цемент (Беочин)

-:-
30.03.2019. 15:30 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова)  –  ФК Братство 1946 (Пригревица)
-:-
30.03.2019. 15:30 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево)  –  ФК Хајдук 1912 (Кула)
-:-
30.03.2019. 15:30 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево)  –  ФК Бачка 1901 (Суботица)
-:-
30.03.2019. 15:30 Стадион Ливадица , Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак)  –  ФК Црвена звезда (Нови Сад)
-:-
30.03.2019. 15:30 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац)  –  ФК Борац (Сакуле)
-:-
30.03.2019. 15:30 Стадион ФК Раднички (ЗР), Крај Скробаре
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)  –  ФК Омладинац (Нови Бановци)
-:-
31.03.2019. 15:30 СЦ Младост, Панчево
ФК Железничар (Панчево)  –  ФК Кабел (Нови Сад)
-:-

Слободан је ФК Дунав (Стари Бановци).

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И Гол Б
1 ФК Хајдук 1912 (Кула) 18 14 3 1 28:5 45
2 ФК Кабел (Нови Сад) 19 14 2 3 39:13 44
3 ФК Братство 1946 (Пригревица) 19 11 5 3 33:19 38
4 ФК Омладинац (Нови Бановци) 19 12 2 5 22:12 38
5 ФК Железничар (Панчево) 19 9 5 5 19:13 32
6 ФК Динамо 1945 (Панчево) 19 7 6 6 21:16 27
7 ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) 19 6 9 4 21:18 27
8 ФК Раднички (Сремска Митровица) 19 7 5 7 27:24 26
9 ОФК Вршац (Вршац) 19 6 4 9 15:19 22
10 ФК Бачка 1901 (Суботица) 18 7 1 10 21:26 22
11 ФК Борац (Сакуле) 19 6 3 10 25:28 21
12 ФК Цемент (Беочин) 19 5 5 9 19:26 20
13 ФК Младост (Бачки Јарак) 19 5 5 9 14:28 20
14 ФК Црвена звезда (Нови Сад) 18 5 3 10 15:23 18
15 ФК Дунав (Стари Бановци) 19 4 5 10 24:34 17
16 ФК ЧСК Пивара (Челарево) 19 3 5 11 17:35 14
17 ФК Раднички (Нова Пазова) 19 3 4 12 12:33 13

 

VOJVOĐANSKA LIGA SEVER

 

30.03.2019. 15:30 СЦ „Раде Свилар“, Апатин
OФК Младост АПА (Апатин)  –  ФК Младост (Турија)

-:-

30.03.2019. 15:30 Стадион ФК Полет, Каравуково
ФК Полет (Каравуково)  –  ФК Текстилац (Оџаци)

-:-

30.03.2019. 15:30 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас)  –  ФК Слога (Чонопља)

-:-

31.03.2019. 15:30 Стадион ФК Тиса, Адорјан
СК Тиса (Адорјан)  –  ФК БСК (Бачки Брестовац)

-:-

31.03.2019. 15:30 Стадион ФК Будућност, Младеново
ФК Будућност (Младеново)  –  ФК Раднички (Сомбор)

-:-

31.03.2019. 15:30 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац)  –  ФК Црвенка (Црвенка)

-:-

31.03.2019. 15:30 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор)  –  ФК Таванкут (Таванкут)

-:-

31.03.2019. 15:30 Стадион ФК Бајша, Бајша
ФК Бајша (Бајша)  –  ФК Бачка (Пачир)

-:-

ТАБЕЛА

Поз Тим У П Н И Гол Б
1 Logo ФК Раднички 1912 (Сомбор) 18 16 2 52:7 50
2 Logo ФК Слога (Чонопља) 18 14 3 1 44:21 45
3 Logo OФК Младост АПА (Апатин) 18 10 3 5 31:22 33
4 Logo СК Тиса (Адорјан) 18 9 3 6 32:21 30
5 Logo ОФК Врбас (Врбас) 18 9 3 6 32:29 30
6 Logo ФК Бајша (Бајша) 18 8 5 5 25:12 29
7 Logo ФК Раднички (Сомбор) 18 7 3 8 23:31 24
8 Logo ФК Бачка (Пачир) 18 6 5 7 38:29 23
9 Logo ФК Црвенка (Црвенка) 18 5 7 6 23:23 22
10 Logo ФК Младост (Бачки Петровац) 18 7 1 10 17:21 22
11 Logo ФК Текстилац (Оџаци) 18 6 3 9 18:31 21
12 Logo ФК Таванкут (Таванкут) 18 6 1 11 21:35 19
13 Logo ФК Младост (Турија) 18 4 6 8 24:31 18
14 Logo ФК Будућност (Младеново) 18 4 3 11 9:23 15
15 Logo ФК Полет (Каравуково) 18 3 3 12 18:40 12
16 Logo ФК БСК (Бачки Брестовац) 18 3 3 12 18:49 12

PFL SOMBOR

Parovi 19. kolo:

Radnički 1918 (Ratkovo) – Hercegovac (Gajdobra)

Krila Krajine (B.Palanka) – Lipar

Rusin (Ruski Krstur) – Budućnost (Parage)

Vojvodina (Tovariševo) – Tvrđava (Bač)

Kulpin – Slavija (Pivnice)

Polet (Sivac) – Bačka 46 (Obrovac)

Kula – Stari Grad (Bačka Palanka)

ŽAK (Sombor) – OFK Odžaci

TABELA:

  1. ФК“Стари Град“          18        11        4          3         41:10   37
  2. ФК“Славија“                 18        10        4          4         39:27   34
  3. ФК“Крила Крајине“  18        10        4          4         24:13   34
  4. ФК“Русин“                     18          9        4          5         37:20   31
  5. ФК“Војводина“            18          9        3          6         42:28   30
  6. ФК“Ж а к“                       18          8        6          4         25:22   30
  7. ФК“Будућност“(П)    18          8        5          5         24:18   29
  8. ФК“Борац 46“              18          8        3          7         32:39   27
  9. ФК“Тврђава“                18          6        7          5         24:29   25  
  10. ФК“Херцеговац“        18          7        3          8         23:33   24
  11. ФК“Кулпин“                 18          7        2          9         36:38   23
  12. ФК“Кула“                       18          6        3          9         34:32   21
  13. ФК“Раднички 1918“  18          5        4          9         33:42   19
  14. ФК“Липар“                   18          4        4         10         24:37   16
  15. ФК“Полет“                    18          2        6         10         20:36   12
  16. ОФК“Оџаци“                18          3        0         15         15:49   9

 

MFL SOMBOR 1. RAZRED

PAROVI 13. kolo:

  • A. Šantić – Mladost
  • OFK Šikara – Dunav
  • Kordun – Jedinstvo
  • Hajduk – Terekveš
  • Zadrugar – Partizan
  • Omladinac (B) – Omladinac (D)
Kordun 12 9 3 34 5 +29 X 1 1 1 1 30
Omladinac (B) 12 8 2 2 27 11 +16 1 1 1 1 X 26
Hajduk 12 8 2 2 29 19 +10 X 1 1 1 1 26
Aleksa Šantić 12 8 4 27 18 +9 2 1 2 2 1 24
Partizan 12 4 6 2 23 15 +8 1 X 1 X X 18
Omladinac (D) 12 4 4 4 18 13 +5 X X X X 2 16
Terekveš 12 3 3 6 19 21 -2 2 X X 2 X 12
Mladost 12 3 3 6 12 24 -12 1 2 2 1 1 12
Dunav 12 3 2 7 18 29 -11 X 2 2 2 2 11
Zadrugar 12 3 2 7 11 22 -11 1 2 1 2 X 11
Jedinstvo 12 2 2 8 16 30 -14 2 X 2 1 2 8
OFK Šikara (-1) 12 2 1 9 10 37 -27 2 2 2 2 2 6

MFL SOMBOR 2. RAZRED 13. KOLO

30.03.2019 16:00 Borac (BG) : Panonija
31.03.2019 16:00 Dinamo (S) : Lider
31.03.2019 16:00 Dinamo 1923

Bački Breg

: Jedinstvo Lemeš 000
31.03.2019 16:00 Graničar (R) : Telečka
31.03.2019 16:00 Sport : Stanišić 1920

TABELA:

1 Borac (BG) 11 9 2 35 7 +28 X 1 1 1 1 29  
 
2 Lider 11 8 1 2 26 14 +12 X 1 1 1 1 25
3 Stanišić 1920 11 7 3 1 42 19 +23 2 X X X 1 24
4 Graničar (R) 11 8 3 27 11 +16 1 1 2 2 1 24
5 Jedinstvo Lemeš 11 4 3 4 11 19 -8 1 X X 1 2 15
6 Dinamo 1923 (-1) 11 4 1 6 25 21 +4 2 1 2 2 2 12
7 Telečka 11 3 2 6 15 19 -4 2 1 X 1 X 11
8 Dinamo (S) 11 3 2 6 15 30 -15 1 2 1 1 2 11
9 OFK Metalac (-1) 11 2 1 8 14 35 -21 2 2 2 2 X 6
10 Panonija (-1) 11 2 1 8 12 36 -24 2 2 2 2 2 6
11 Sport (-1) 10 4 6 7 18 -11 X X 2 X 2 3

 

 

Povezano:  BRANISLAV VEJNOVIĆ NAJBLIŽI PRELASKU U OFK MLADOST