nedelja, 20 septembraApa-press vam želi dobrodošlicu!

KOMPLETAN RASPORED KOLA ZIMSKOG TURNIRA U MALOM FUDBALU „APATIN 2018/19.“

Raspored kola zimskog turnira u malom fudbalu “APATIN 2018/19.”

 

 

  1. 24. decembar:
  2. Kadeti             16,00   OFK Mladost – EL Brako
  3.                          16,40   FK Terekveš – BSK
  4. Seniori A        17,15   Padrinosi – Savalja
  5.                          18,10   Česma invest – Matrix
  6.                          19,00   Otpisani – Gurman

 

 

  1. 25. decembar:
  2. Pioniri              16,00   Sirovci – Nelkorp
  3.                           16,40   Bjonda – Sporting
  4. Kadeti              17,20   Zlatara Anais – Česma invest
  5. Seniori B         18,00   Paksel – Auto tim Grandić
  6.                           18,50   Picerija Zamak – SK Hugo-keš
  7.                           19,30   JV058 Prigrevica – FK Bratstvo 1946

 

  1. 26. decembar:
  2. Kadeti             16,00   El Brako – Česma invest
  3.                          16,40   OFK Mladost – FK Terekveš
  4.                          17,20   BSK – Zlatara Anais
  5. Seniori A        18,00   Savulja – Gurman
  6.                         18,50   Matrix – Otpisani
  7.                         19,30   Padrinosi – Česma invest

 

  1. 27. decembar:
  2. Pioniri            16,30   Sirovci – Bjonda
  3.                         17,10   Sporting – Nelkorp
  4. Seniori B       17,50   FK Bratstvo 1946 – Auto tim Grandić
  5.                         18,40   SK Hugo – keš – Paksel
  6.                         19,20   JV058 Prigrevica – Picerija Zamak

 

  1. 28. decembar:
  2. veterani         16,30   APA Pivara – Česma invest
  3.                         17,10   Picerija Zamak – Zaboravljeni
  4. Seniori A       18,00   Otpisani – Padrinosi
  5.                         18,50   Gurman – Matrix
  6.                         19,30   Česma invest – Savulja

 

  1. 29. decembar:
  2. Kadeti            16,00   FK Terekveš – El Brako
  3.                         16,40   Zlatara Anais – OFK Mladost
  4.                         17,20   Česma invest – BSK
  5. Seniori B       18,00   Auto tim Grandić – SK Hugo – keš
  6.                         18,50   FK Bratstvo 1946 – Picerija Zamak
  7.                         19,30   Paksel – JV058 Prigrevica

 

  1. 30. decembar:
  2. Kadeti            16,00   El Brako – BSK
  3.                         16,40   OFK Mladost – Česma invest
  4.                         17,20   FK Terekveš – Zlatara Anais
  5. Seniori A       18,00   Savulja – Matrix
  6.                         18,50   Padrinosi – Gurman
  7.                         19,30   Česma invest – Otpisani
Povezano:  KULJANI DO JOŠ JEDNE POBEDE U FINIŠU SUSRETA

 

  1. 3. januar:
  2. Pioniri              16,30   Sporting – Sirovci
  3.                            17,10   Nelkorp – Bjonda
  4. Seniori B         17,50   JV058 Prigrevica – Auto tim Grandić
  5.                           18,40   SK Hugo-keš – FK Bratstvo 1946
  6.                           19,30   Picerija Zamak – Paksel

 

 

  1. 4. januar:
  2. veterani           16,30   Česma invest – Zaboravljeni
  3.                           17,10   Picerija Zamak – APA Pivara
  4. Seniori A         18,00   Otpisani – Savulja
  5.                           18,50   Matrix – Padrinosi
  6.                           19,30   Gurman – Česma invest

 

  1. 5.januar:
  2. Kadeti            16,00   Zlatara Anais – El Brako
  3.                         16,40   BSK – OFK Mladost
  4.                         17,20   Česma invest – FK Terekveš
  5. Seniori B       17,50   Paksel – FK Bratstvo 1946
  6.                         18,40  SK Hugo – keš – JV058 Prigrevica
  7.                         19,30   Auto tim Grandić – Picerija Zamak

 

  1. 8. januar:
  2. Veterani         16,00   Zaboravljeni – APA Pivara
  3.                         16,40   Picerija Zamak – Zaboravljeni
  4. Seniori            17,20   A1 – B4
  5.                         18,10   A2 – B3
  6.                         19,00   A3 – B2
  7.                         19,50   A4 – B1

 

  1. 9. januar:
  2. Piniri              16,00               1 – 4
  3.                         16,40               2 – 3
  4. Kadeti            17,20               1 – 4
  5.                         18,00               2 – 3
  6. Veterani        18,40               1 – 4
  7.                         19,20               2 – 3
  8. Seniori           20,00   (A1 -B4) – (A3 – B2)
  9.                         20,50   (A2 -B3) – (A4 –B1)

 

  1. 10.januar:
  2. Pioniri            15,00   za treće mesto
  3.                         15,45   FINALE
  4. Kadeti            16,30   za treće mesto
  5.                         17,15   FINALE
  6. 18,00   MEMORIJALNA UTAKMICA U ZNAK SEĆANJA NA DR MLADENA BASTU
  7. Veterani         18,45   za treće mesto
  8.                          19,30   FINALE
  9. Seniori:          20,15   za treće mesto
  10.                         21,00   FINALE