utorak, 22 septembraApa-press vam želi dobrodošlicu!

MLADOST DO BODOVA U ZAVRŠNICI SUSRETA

Fudbaleri apatinske Mladosti došli su do prvih ovosezonskih bodova u Vojvođanskoj ligi Sever teže od očekivanog. Oni su na svom terenu golovima Pešića u 75. i Miškovića u 84. minutu savladali Hercegovac iz Gajdobre sa 2:0 i na najbolji mogući način nastavili seriju uspešnih rezultata započetu još prošle sezone. Ipak, mora se priznati da su se gosti predstavili u dobrom izdanju, pogotovo u defanzivi gde su proveli najveći deo utakmice, ali su u završnici prvog poluvremena imali priliku da dođu do vođstva. Sudija Ljubiša Berenji iz Subotice u 42. minutu dosudio je najstrožiju kaznu za goste, ali je odlični golman Apatinaca Dejan Jeličić sjajnom intervencijom sačuvao svoju mrežu.

Nesavladivi Dejan Jeličić Mladost APA

Bunker gostiju odolevao je do pred kraj susreta, a onda su Pešić i Mišković sa dva brza pogotka doveli stvari na svoje mesto i pokopali sve nade gostiju da se iz Apatina kući mogu vratiti neporaženi. Na žalost arbitar iz Subotice pokazao je crveni karton povratniku u redove matičnog kluba Branislavu Vejnoviću pa će Apatinci u narednom kolu oslabljeni putovati u Bajšu.