četvrtak, 22 oktobraApa-press vam želi dobrodošlicu!

MOGU LI SE ZAUSTAVITI ZAHUKTALE APATINKE?

Prema očekivanjima i na osnovu evidentne razlike u kvalitetu, odbojkašice Apatina opravdale su epitet favorita i lako savladale rivalke iz ekipe Libera iz Bačkog Gradišta.

APATIN – LIBERO 3:0

Apatinke su dobro otvorile utakmicu i ubrzo povele 13:2. Tada je tener domaće ekipe Miloš Popović dao je šansu igračicama sa klupe koje su je iskoristile na najbolji mogući način.
Nakon osvojenog seta, ali i na osnovu saznanja da su mnogo domnantnije, domaće odbojkašice su  u drugi set ušle znatno opuštenije, napravile seriju grešaka i vratile odbojkašice Libera „život“ pa su u jednom trenutku imale prednost do 7 poena. Ipak, stvari su brzo legle na svoje mesto, pre svega sjajnim servisom Jelene Bešir gde Apatinke prave razliku, koju su uvećavale do kraja seta.
Treći set doneo je ozbiljniju igru domaćih. Pokazale su Apatinke sav svoj kvalitet i rutinski završile utakmicu.
Nakon ovog kola OK Apatin je ostao jedini neporaženi tim u ligi, sa osvojenih 23 boda.

U narednom kolu Apatinke gostuju u Odžacima .
Utakmica OK Gox in – OK Apatin igra se u subotu sa početkom u 21, u sportskom centru Odžaci.