NEUHVATLJIVI BRANKO ĆUK ZA TRIJUMF BORCA OD 6:2

Borac (Bački Gračac) – Tvrđava (Bač) 6:2 ( 3:1)

Sudija: Nikola Šćepanović ( Kruščić) 7,5.

Strelci: Ćuk 22, 38,44,70, 74, Zagorac 59 ( Borac), a D. Agbaba 40, Ralević 62. min. ( Tvrđava), Bez kartona.

Borac: Marković 7,5, Ličina 7 (Žegarac 7), Marko Čuturilo 7, Subašić 7,5, Krtinić 7 (Jokić 7), Zagorac 7,5 (Milan Čuturilo-), Pokrajac 7,5, Ilić 7,5, Ćuk 9, Radaković 8, Obradović 7 (Kovačević-)

Tvrđava : Končar 5, Glamočanin 5,5, Šoven 6, Malešević 6,5 (Gradina), Ćulibrk 5,5, Oklopdžija 6, M. Agbaba 6, Ralević 7, D. Agbaba 7, Štrbac 5,5, Sarčević 6,5.

Igrač utakmice: Ćuk

U okviru 12. redovnog kola Područne lige Sombor, igrači Borca su visoko porazili goste iz Bača. Utakmica će biti upamćena po odličnoj igri Branka Ćuka koji je postigao pet golova.

Prvi su priliku imali gosti kada je Malešević sa sedam metara šutirao a golman domaćih odbranio. Mrežu gostiju načeo je Ćuk u 22. minutu, posle slobodnog udarca sa 30 metara. Isti igrač je posle solo prodora udvostručio prednost svoga tima. Gosti su smanjili vođstvo golom D. Agbabe koji je iz slobodnog udarca sa 30-ak metara  zatresao tmrežu. U poslednjem minutu prvog dela, ponovo je Ćuk bio u svom elementu, pobegao je svojim čuvarima i ponovo vratio prednost od dva gola razlike.

Gračani su i u nastavku meča igrali ofanzivno. Zagorac je sa ivice kaznenog prostora postigao lep gol, da bi tri minuta docnije Ralević iz blizine zatresao mrežu domaćih. Preostala dva gola za Borac,  dao je vrlo rasploženi Ćuk, takođe posle neuhvatljivih solo prodora za konačnih – 6:2.