žuti kartoni: Tanasić, Stanković (Bratstvo 1946) – Miljević, Kobiljski (Bečej 1918)

BRATSTVO 1946: Čučković 7, Bulatović 7, Vejnović 7, Tanasić 6,5, S. Vuković 7,5, Miličkivić 7, N. Vuković 6,5, Markov 6,5, (Zečević 7), Kozomora 6,5, (Makar 6,5), Šveljo 8, Stanković 7, (Matijević)

BEČEJ 1918: Marković 6,5, Jelić 6, (Ilić 6), Miljević 6, Ostojić 6, Dabižljević 6, Zličić 6, Kobiljski 6, Kurtiši 5,5 (Savin 5,5), Janjuš 6, Vorgučin 6,5, Erdeljan 6,5

igrač utakmice: Ognjen ŠVELJO

Prigrevčani su savladali Bečej 1918 minimalnim rezultatom 1:0 i ostvarili treću uzastopnu pobedu u pet odigranih kola Srpske lige Vojvodina. Ubojiti tandem Srđan Vuković – Ognjen Šveljo i ovoga puta je odlučio pobednika.

Igrao se 11. minut kada je kapiten Vuković prodro po desnoj strani idealno centrirao, a Šveljo glavom sa nekih 6-7 metara šalje loptu iza leđa nemoćnog golmana Markovića. Ispostavilo se da je to ujedno i konačan rezultat jedne čvrste, ne toliko lepe, ali borbene utakmice u kojoj su se Bečejci prestavili u mnogo boljem svetlu u odnosu na pre tri dana kada su pretrpeli ubedljiv poraz u Kup utakmici od 3:0. Nakon pogotka domaćin se malo povukao i čekao da iz kontra napada dođe u novu priliku, a gosti su pokušavali da učine nešto više, ali sem pokušajaZličića u 37. minutu kada je šutirao sa oko 10 metara slabo i nedovoljno precizno, ostalo nije vredno pomena.

Prigrevčani su mogli da uduplaju prednost u 82. minutu kada je S. Vuković sjajno centrirao i u petercu gostiju pronašao centarfora Zečevića koji loptu glavom ne zahvata dobro i ona odlazi iznad prečke. Nakon nove pobede, ali i na osnovu ostalih rezultata Prigrevčani su dospeli na deobu drugog mesta na tabeli, a u sledećem kolu gostuju poslednje plasiranoj Vojvodini iz Perleza gde se može očekivati nastavak pobedonosne serije.