subota, 5 decembraApa-press vam želi dobrodošlicu!

ODBOJKA – APATINKE LAKO DO NOVIH BODOVA

Odbojkašice Apatina nastavljaju sjajnu seriju igara i pobeda. One su na svom parketu u duelu sa ekipom OK „Libero“ iz  Bačkog Gradišta rutinski stigle do novog trijumfa od 3:0, po setovima 25:8, 25:18, 25:13, posle svega 60 minuta igre.
Domaće igračice  su imale  dobar servis, blok, realizaciju kontri do kojih su dolazile solidnom igrom u odbrani, a izuzetno raspoložene u napadu su bile Dizija, Maleš i Bešir.
inače, igru Apatinki krasile su požrtvovanost i hrabrost, pa su zasluženo stigle do sva tri boda.
Ubedljiva prednost stečena u prva dva seta dozvolila je treneru Popoviću  da ukaže priliku igračicama koje su do sada imale manju minutažu.

Nakon ove pobede odbojkašice Apatina su ostale na drugom mestu Prve lige sa osvojenim  31 bodom.