ponedeljak, 30 novembraApa-press vam želi dobrodošlicu!

ODBOJKAŠICE APATINA UKNJIŽILE NOVU POBEDU

Odbojkašice Apatina  zabeležile su novu pobedu, pošto su pred svojim navijačima pobedile ekipu Goxin iz Odžaka sa 3:0 u setovima.

Neizvesnost oko pobednika trajala je kratko, faktički samo u prvom setu koji je protekao je izjednačenoj igri i rezultatskim preokretima. Gošće su polovinom prvog dela igre došle do prednosti od tri poena i tada je trener Apatinki Miloš Popović morao da reaguje i napravio je čak tri zamene koje su donele bitan preokret. Upornošću, Apatinke uspevaju da izjednače na 23:23, a odmah nakon toga dolaze i do prve set lopte. Uzbuđenje je nastavljeno, jer se gošće nisu predavale, pa su uspele da izjednače i dođu do set lopte, koju nisu iskoristile. Prvi set je završen rezultatom 27:25 za domaće odbojkašice.
U durgom setu Apatinke su slavile sa 25:19. Najbolju igru domaće igračice su prikazale u poslednjoj trećoj deonici, koju su rešile u svoju korist  sa 25:16.

Zasluženo slave, odbojkašice Apatina

Apatinke se nalaze na prvom mestu na tabeli Prve lige Sever, sa maksimalnim učinkom nakon prva dva kola.

U narednom kolu odbojkašice Apatina gostuju u Subotici, drugoj ekipi superligaša ŽOK Spartak.

Povezano:  U LOKALNOM DERBIJU RADNIČKI 1912 POBEDIO - SLOGA NIJE RAZOČARALA