subota, 28 novembraApa-press vam želi dobrodošlicu!

ODIGRANO NEKOMPLETNO PETO KOLO PODRUČNE LIGE SOMBOR

Stanišić po starom, Kordunaši slavili protiv Maglića

U vanrednom, petom kolu Pordučne lige Sombor, koje je odigrano juče Stanišić je opravdao epitet favorita, ŽAK je izgubio od Rusina u Ruskom Krsturu, Omladinac je takođe bio neuspešan na gostovanju u Gložanima, dok su Kordunaši na svom terenu bili ubedljivi protiv Maglića i ostvarili prvu ovosezonsku pobedu. Zbog uvođenja vanrednog stanja u opštini Odžaci odložena su tri susreta u Srpskom Miletiću Zadrugar – Slavija, u Ratkovu Radnički 1918 – Budućnost (M) i u Bačkom Brestovcu BSK – Tvrđava.

Stanišić 1920 – Polet 3:1 (2:1)

Strelci: Erdei, Matić, Stanković (Stanišić 1920). Jovčić (Polet).

Stanišić 1920: Molnar, Radusin (Vranković), Matić, M. Bogunović (Macanović), Matijaš, Stanković, Radev, Ljuština, Marinković, Erdei, Mijić.

Polet: Ivanović, Kostadinović, Anđelković, Blagojević, S. Stanković, Jovčić, Stamenković, R. Milenković, Stoiljković, Malinović.

Rusin – Žak 2:0 (1:0)

Strelci: Branković, Sajanković (Rusin).

Žuti kartoni: I. Budinski, Nađ (Rusin). Savić (Žak).

Crveni karton: Timar (Žak).

Rusin: Kalinić, Kočiš, holik, Lančužanin, Vujović, Sajanković, I. Budinski (Nađ), Danojević, D. Budinski (Vislavski), Branković (Đukanović), Rac.

Žak: Kozlina, Knežević, Šimunov (Kovačević), Sazdanić, Banić, Nikić (Krstić), Čivčić, Savić (Hoscieslavski), Timar, Jovanović, Milanović (Vulin).

Budućnost (G) – Omladinac 5:2 (3:1)

Strelci: Carić 3, Kolar, krasnjec (Budućnost G). Plavšić, Mijić (Omladinac).

Žuti kartoni: Kolar, Blatnjicki (Budućnost G). Subotić, Sekulić, Mufić (Omladinac).

Budućnost (G): Dukić, Bučik, Ljubičić, Kolar (Fabri), Horvat, Đumić, Molnar (Glišić), Kaćjak (Zohorec), Čipkar (Krasnec), Carić, Leđenac (Blatnjicki).

Omladinac: Zelić, Subotić, Damjanović (Miloš Mijić), Mufić, Sekulić, Radujko (Lekaj), Grgić (Terzija), Kovačić, Nemanja Mijić, Plavšić, Delija.

Kordun – Maglić 4:0 (2:0)

Strelci: M. Sekulić 2, Vuković, Vila (Kordun).

Žuti kartoni: Vila, Kovačević, Anitić, Trbojević, Vuković (Kordun). Tucić, Preradov, Ilić, Vasić (Maglić).

Povezano:  MLADOST ZAVRŠAVA SEZONU U PAČIRU

Kordun: Curnović, Šaula, Kovačić, Trbojević (Barać), Češnovar, Marko Čekeliš, Anitić, Vila (Maćešić), Kovačević (N. Sekulić), Vuković, M. Sekulić (Geljić).

Maglić: Radišić, Šijaković, Tadić (Dobrovoljski), Kralj, Lutkić (Spasić), Preradović, Bulatović, Mihajlov (Ilić), Zelenak (Stjepanović), Tucić (Antonić), Vasić.

U preostala dva susreta Budućnost (P) – Kulpin 3:1 i Borac 46 – Borac (BG) 0:0

Odloženi su mečevi: Zadrugar – Slavija, Radnički 1918 – Budućnost (M) i BSK – Tvrđava.

Tabela: Rusin 13, Budućnost (M) 12, Stanišić 1920 – 12, Slavija 12, Budućnost (P) 9, Žak 9, Zadrugar 7, Borac 46 – 7, Budućnost (G) 6, Maglić 6, Borac (BG) 4, Omladinac 4, Tvrđava 4, Radnički 1918 – 3, Kulpin 3, Polet 3, Kordun 3, BSK 0.

Parovi narednog 6. kola koje se igra predstojećeg vikenda: Žak – Tvrđava, Budućnost (M) – BSK, Polet – Radnički 1918, Slavija – Stanišić 1920, Kulpin – Zadrugar, Maglić – Budućnost (P), Borac (BG) – Kordun, Omladinac – Borac 46, Rusin – Budućnost (G).