RADNIČKI 1912 – STARI GRAD (Bačka Palanka) 4:0 (3:0)

Strelci: Unković 32., Knežević 34., Antunić 39., Avdić 52.

Žuti kartoni: Tanasić, Ilić, Juhik, Todorović (Stari Grad)

RADNIČKI 1912: Pehilj, Šveljo 8,5, Terzić 7,5, (Rajkovača), Unković 8, Slavuljica 8, Knežević 8, (Molnar), Avdić 8, N. Lazić ml 7,5, (Popović 7,5), Goronjić 7,5, Radovanović 7,5 (Svitić), Antunić 8, (N. Lazić)

STARI GRAD: Buzadžija 6, Jović 5, (Radić 6), Tanasić 5,5, Stojanović 5, (Batinica 6), Vlajić 5, (Krajnović 6), Novevski 6, Todorović 5,5, Ilić 5,5, (Budisavljević), Juhik 6,5, Krstić 6, Banjac 6

Igrač utakmice: Ognjen ŠVELJO

Trebalo je oko pola sata igre da napadač Radničkog 1912 Ognjen Šveljo uvidi sve slabisti protivničkog tabora i da preuzme stvari u svoje noge. On se u 32. minutu bukvalno prošetao kroz kazneni prostor Starog Grada po levoj strani uz korner liniju, potom uposlio odlično postavljenog Unkovića koji sa oko sedam metara udaljenosti šalje loptu pod prečku. Da to nije bila slučajnost i da je igrač visokog formata Šveljo je ponovi samo tri minuta kasnije. Poptpuno identična situacija u kojoj odbrana gostiju nema rešenja za razigranog Somborca koji ovoga puta upošljava Kneževića, a golgeter Radničkog 1912 ne propušta takvu priliku i šalje loptu u mrežu. U 39. minutu na semaforu je pisalo 3:0, a ponovo je u akciji bio Šveljo koji idealno upošljava brzonogog Avdića, a ovaj nesebično dodaje loptu do mladog Antunića koji preciznim udarcem postavlja rezultat prvog poluvremena.

U nastavku slična slika na terenu, Radnički 1912 je bolji tim i stvara prilike, a jedinu od mnogobrojnih iskoristio je Avdić u 52. minutu nakon prelepog pasa od strane Slavuljice. Gosti su u samoj završnici pripretili, tačnije u 84. minutu Dejan Juhik je snažno šutirao, ali je lopta umesto mreže pogodila prečku mladog i veoma sigurnog Filipa Pehilja.