PODRUČNA LIGA – PREOKRET U NASTAVKU

Zadrugar – Stanišić 1:3 ( 1:0)

Srpske Miletić- Bez publike.

Sudija: Srđan Macanović ( Sombor) 7.

Strelci: Končarević 6. min. ( Zadrugar), a Pavin 55., Erdelj 61., Stanković 75. minut ( Stanišić)

Zadrugar: Stefanović 7, Pavkov 6,5, Janković 6,5, Stojanović- (Milićević 7), Veselinović 6, Rančić 7,Ilić 6 (Tojić 6), Močić 6,5, Končarević 7,5, Irić 6,5, Mrđenović 6,

Stanišić: Lagunčin 7, Ljuština 7, Bogunović 7, Matijaš 7, Pavin 7,5, Stanković 7,5, Resanović 7,5, Radev 6,5 (Erdelj 7), Pucar 6,5, Mitić 6,5, Bečanović 6,5.

Igrač utakmice: Resanović

Mladi Končarević je prodro po desnoj strani, a onda je iskosa sa ivice kaznenog prostora, snažnim i preciznim šutem zakucao loptu u mrežu gostiju. Miletićani su posle vođstva imali još dve dobre prilike koje nisu iskoristili Rančić i Irić, jer je u obe kritične situacije Lagunčin dobro intervenisao.

Jesenji prvaci Područne lige Sombor, Stanišić

U drugom delu susreta gosti su zaigrali znatno bolje i preokrenuli rezultat. Pre nego što su izjednačili Bogunović je sa 20-ak metara pogodio mesto gde se spajaju prečka i stativa. Ubrzo je Pavin iz jedne gužve prisebno poslao loptu u mrežu. Pet minuta kasnije gosti postižu vodeći pogodak. Učinio je Erdelji takođe iz jedne gužve i sa desetak metara posalo loptu u mrežu – 1:2. Konačan rezultat postavio je nekadašnji igrač Miletićana Raša Stanković, on je varkom tela zaobišao svog čuvara i rutinski savladao Stefanovića za konačan rezultat- 1:3.