PODRUČNA LIGA SOMBOR – NA BUKOVCU ZA 33 MINUTA POLA TUCETA U MREŽI MAGLIĆA

OMLADINAC (BUKOVAC) – MAGLIĆ (B. MAGLIĆ) 7:1 (6:0)

Igralište Omladinca.

Bez publike.

Strelci : Delija (2., 23. i 65.), Komazec (9), Mijić (10. i 13.), Plavšić (33.) za Omladinac ,a B. Trojanović (70. iz penala) Maglić.

Žuti kartoni : Kovačić i Vukadinović (Omladinac), – Preradović i Kovačević (Maglić)

Omladinac : Zelić, Kovačić, Damjanović, Mufić, Sekulić, (Gubaš), Radujko, Grgić, Komazec, (Zelić), Mijić, (Galetin), Plavšić, (Lekaj), Delija, (Vukadinović).

Maglić : Vezmar (Bulatović), Dmitrović, Vasić (Ilić), Kovačević, B. Trojanović, Preradović, Stojković, Trojanović Bojan), Mihajlov, (Doknić),Landup i Šijaković.

Igrač utakmice Dragan Delija (Omladinac)

Goleada na otvaranju sezone na Bukovcu, gde je domaći Omladinac naneo težak poraz gostima iz Bačkog Maglića, porazivši ga sa visokih 7: 1. Domaćini su samo za prvih nešto više od pola sata, šest puta pogodili mrežu slabog Vezmara. U nastavku se igrao ravnopravan meč i oba tima su izvršila po nekoliko izmena igrača, a domaćinima je ponestalo motiva za nove pogotke. Najbolji pojedinac meča, Dragan Delija je uspeo u 65 minutu da postigne svoj treći gol i zatvori seriju, a gosti su iz penala uspeli da ublaže težak poraz.