utorak, 1 decembraApa-press vam želi dobrodošlicu!

PODRUČNA LIGA SOMBOR – U RATKOVU BEZ POBEDNIKA

Radnički (Ratkovo) – Budućnost (Gložan) 2:2 ( 1:0)

Ratkovo- Bez publike. Sudija: Miloš Olujić ( Kula) 7.

Strelci: Santrač 36, Kesić 90. min.( Radnički), a Adamek 53, Čipkar  87. minut ( Budućnost).

Žuti kartoni: Petković ( Radnički), a Dumić ( Budućnost).

Radnički: Marković 7, F. Milunović 7,5, A. Milunović 7,5, Došen 7 ( Kesić 7), Ignjatović 7, Santrač 7,5, Stojanović 6, Kuveljić 7, Kardinal – ( od 30. Ćerimović 7), Aleksić 6,Petković 7.

Budućnost: Dubovski 8, Dumić 7, Ljubičić 7, Jovanov 7,5, Horvat 7,5, Popović 7,5, Adamek 7 ( Fabri-), Glišić 6 ( Kolar 7), Čipkar 7,5, Carić 6 ( Molnar 7), Leđanac 7 ( Jakuš-).

Igrač utakmice :Dubovski

Ratkovčani su bili bolji u prvom delu utakmice kada su stvorili dve odlične prilike za pogotke. Šanse su propustili Ignjatović i Kuveljić, a u tim situacijama istakao se golman Dubovski koji je odbranio oba šuta. U 36. minutu posle dobrog centaršuta Ignjatovića, na pravom mestu se našao Santrač i sa desetak metara glavom spakovao loptu u mrežu- 1:0. U  ovom delu meča gosti nisu imali nijednu izglednu priliku.

U nastavku sureta gosti su krenuli na sve ili ništa. Njihova ofanzivna igra urodila je plodom. Prvo je Adamek u 53. minutu  se ivice kaznenog prostora izjednačio, da bi tri minuta pre kraja,  iz jedne gužve Čipkar preokrenuo rezultat. Kada se očekivao kraj susreta, usledila je jedna dobra akcija domaćih, Kuveljić je uposlio Kesića koji  je sa tri metra zatresao mrežu za remi.