ponedeljak, 28 septembraApa-press vam želi dobrodošlicu!

PORAZ BRATSTVA 1946 U SUBOTICI

NOSKOVIĆ „UNIŠTIO“ DOSKORAŠNJE SAIGRAČE

Prigrevčani su odigrali odlično prvi deo utakmice 10. kola Srpske lige Vojvodina u Subotici protiv domaće Bačke 1901 i na odmor otišli sa aktivnim rezultatom 0:0, a onda su u nastavku za samo šest minuta sve prokockali. Oni su poraženi sa 1:3 u susretu koji se retko viđa, pogotovo period od 60. do 66. minuta. Naime, tada je golman Prigrevčana Čučković tri puta kapitulirao, a strelci su bili Lučić, Anđić iz penala i doskorašnji napadač Bratstva 1946 Aleksandar Nosković koji je ujedno poneo i epitet junaka derbija. Poraz Prigrevčana ublažio je Stanković u 72. minutu.

Bio najbolji u duelu protiv nekadašnjih saigrača, Aleksandar Nosković vrhunski srtelac

Nakon ovog poraza Bratstvvo 1946 nalazi se na šestom mestu srpskoligaške tabele sa 16 osvojenih bodva. Prigrevčani sledeći susret igraju pred svojim pristalicama protiv Radničkog iz Sremske Mitrovice.