utorak, 31 martaApa-press vam želi dobrodošlicu!

RADNIČKI 1912 PORAŽEN U BEČEJU

BEČEJ 1918 – RADNIČKI 1912 3:1 (2:1)

Strelci: Zličić u 2. i 71., Kobiljanski 5. za Bečej 1918, Cvetković 42. za Radnički 1912

Fudbaleri Radničkog 1912 finiš jesenjeg dela sezone obeležili su sa tri uzastopna poraza. Oni su poraženi na gostovanju u Bečeju od istoimene domaće ekipe sa 1:3 (1:2) i to zahvaljujući veoma lošem startu susreta. Već nakon pet minuta igre domaćin je golovima Zličića u 2. i Kobiljskog u 5. minutu vodio sa 2:0. Nema sumnje da je to uticalo na izdanje Somboraca koji su uspeli malo da konsoliduju svoje redove i preko Cvetkovića u 42. minutu smanje rezultat na 1:2, ali je to bilo sve, jer je domaćin drugim pogotkom Zličića u 71. minutu postavio konačnih 3:1 za Bečej 1918. Somborcima će pauza u prvenstvu dobro doći, jer će biti dovoljno vremena da se analizira učinak ekipe i izvrše eventualne korekcije u timu, jer 20 osvojenih bodova nije pravi pokazatelj mogućnosti ovog tima.