RADNIČKI PAO U DRUGOM POLUVREMENU

Radnički – Mladost (Bački Petrovac) 1:3 (1:1)

Gradski stadion.

Sudija: Krneta

Strelci: Lučić u 42. minutu za Radnički, a Kanja u 4., Kavčić u 47. i Đaković u 63. minutu za Mladost.

Žuti kartoni: Čuljak (Radnički), Kavčić i Jakuš (Mladost).

Radnički: Zorić, N. Tevanović, Mazinjanin, Knežević, Ožegović, Đukanović (Miletić), Lučić, Krunić (Smilanovski), Mitrović (Mijović), Čuljak (Josić), N. Tevanović.

Mladost: Lenja, Beronja, Šproh, Brajković (Fabri), Stanić (Ožvalt), Plavšić (Đaković), Kanja (Petej), Ivetić, Stojaković (Stojisavljević), Kavčić, Jakuš.

Fudbaleri somborskog Radničkog nisu uspeli da iskoriste prednost domaćeg terena i da u susretu 10. Kola Vojvođanske lige Sever ostvare pozitivan rezultat protiv Mladosti iz Bačkog Petrovca.Gosti su već u 4. minutu preko iskusnog Kanje. Mada fudbaleri Mladosti imali još dve izgledne prilika u prvom poluvremenu koje nisu realizovane, drugi deo prvom poluvremena pripao je sonmborskim crveno-belima koji su zaslužemno izjednačili u 42. minutu. Iskosni Strahinja Lučić odlično reaguje i preciznim udarcem šalje poltu iza leđa nemoćnog Lenja.

Početkom drugog poluvremena gosti su iz prvog prekida došli do nove prednosti. Sve je bilo rešeno u 63. minutu kada je rezervista Đaković postigao poslednji pogodak na utakmici za konačnih 1:3.

U narednom kolu Radnički gostuje ekipi Krila Krajine iz Bačke Palanke.

Povezano:  ČONOPLJANCI SPASAVAJU PRVENSTVO: NEKA SE PRIPREMI LIDER!