Strelci: Marjanov 26. (Srbobran) – Ožegović 68. 11 m, Knežević 73. (Radnički).

Srbobran: Babin, Zeljić, Petrović (Milosavljević), Glendža, Jovanović, Klipić, Kenji, Radojković, Tešanović (Arđeljan), Marjanov, Pavićević (Hađinac).

Radnički: Zorić, N. Tevanović, Mazinjanin, Kolarić (Josić), Knežević, Čuljak (Radeka), Ožegović, Đukanović, Lučić, Krunić (Mijović), Žeželj (Zorica).

Siguran sa bele tačke, Stefan Ožegović

Fudbaleri Radničkog ostvarili su značajnu pobedu na gostovanju u Srbobranu, gde su u vanrednom 4. kolu Vojvođanske lige Sever, savladali istoimenog domaćina sa 2:1. Pobeda je izvojevana boljom igrom tokom drugog poluvremena kada su Somborci za pet minuta anulirali prednost domaćina od 1:0 i rezultat preokrenuli u svoju korist. Ožegović je u 68. minutu realizovao najstrožiju kaznu i poravnao rezultat, da bi pet minuta kasnije pogotkom Kneževića sva tri boda otišla u Sombor.