Strelci: Knežević u 44. (iz penala) za Radnički, a Stojanović u 16. za Bajšu.

Žuti kartoni: Đukanović i Žeželj (Radnički), Tresiglavić (Bajša).

Crveno karton: N. Tevanović (Radnički).

Radnički: Zorić, N. Tevanović, Mazinjanin, Kolarić, Knežević, Martinović, Đukanović, Ožegović, Žeželj (Zorica), Mitrović, Smilanovski (Čuljak), (Josić).

Bajša: Damjanović, Manojlović, Der (Žemberi), Tresiglavić, Dejan Rahić, Kaluđerović (Rušak), Lekaj, Marjanović, Krivokapić, Stojanović (Darko Rahić), Ivanov (Batori).

Fudbaleri Radničkog uspeli su da zaustave lidera na tabeli Vojvođanske lige Sever odigravši na svom terenu 1:1. Gosti su poveli preko Stojanovića u 16. minutu kada je na oko sedam metara primio loptu i glavom je poslao u mrežu Zorića. Domaći su imali priliku za izjednačenje preko Ožegovića, ali je u odlučujućem trenutku loptu slabo zahvatio glavom. Izjednačenje je usledilo u poslednjem minutu prvog dela kada je dosuđen penal za Radnički, a Knežević je bio siguran izvođač.

Somborci u poslednjem kolu gostuju u Tovariševu poslednje plasiranoj Vojvodini gde imaju realnih izgleda da ostvere još jednu pobedu sa kojom bi prezimeli u bezbednoj sredini tabele.

Povezano:  PREGLED LIGA I DOGAĐAJI ZA VIKEND: SRPSKA, VOJVOĐANSKA, PODRUČNA...