RAZIGRANI KARAVUKOVČANI

Polet- Budućnost (Gložan) 4:1 ( 3:0)

Karavukovo-

Sudija: Predrag Vujić ( Kula) 7.

Strelci: Stoiljković 9, Bogdanović 19, Stojković 27, Malinović 84. min. ( Polet), a Molnar 78. minut ( Budućnost),

Žuti kartoni: Stoiljaković ( Polet), a  Leđanac, Čipkar ( Budućnost).

Polet: ivanović 7, Aleksić 7,5, Kostadinović 7, Ž. Stanković 7, S. Stanković 8, A. Stošić 7,5, Milenković 7, Stojković 8 ( Malinović 7), Bogdanović 8, Stoiljković 8 ( M. Stošić 7), Jovčić 7.

Budućnost: Dubovski 5,5, Jakuš 7, Fabri 6 ( Zahorec 7), Mišković 6 ( Katjak 6), Horvat 7, Popović 6,5, Adamek 7, Molnar 6,5, Čipkar 7, Carić 6,5, Leđanac 7.

Igrač utakmice. Bogdanović

Domaći koji se bore za opstanak su već u 9. minutu došli do prednosti. Posle kornera Bogdanovića lopta je pogodila stativu , odbila se do Stoiljkovića koji je glavom šalje u mrežu. Deset minuta kasnije, posle slobodnog udarca  Bogdanovića sa 30-ak metara, Dubovski je loše intervenisao i lopta se našla u mreži. Ubrzo je mladi Stošić dobro poslužio Stojkovića koji je utrčao u kazneni prostor i savladao golmana gostiju. Karavukovčani su imali još dve prilike koje nisu iskoristili Stojković i Aleksić, dok gosti u ovom delu susreta nisu stvorili nijednu šansu.

U nastavku meča igrači Budućnosti su zaigrali bolje i stvorili dve prilike. Prvo je Adamek propustio šansu, da bi u 70. minutu Čipkar pogodio prečku. Konačno su svoju incijativu gosti krunisali pogotkom Molnara koji je sa deset metara savladao Ivanovića. Poslednji gol za domaće postigao je Malinović u 84. minutu tako što je zaobišao golmana i plasirao loptu u mrežu za – 4:1.