nedelja, 29 martaApa-press vam želi dobrodošlicu!

REZULTATI, STRELCI, SASTAVI… SRPSKA LIGA VOJVODINA

REZULTATI 3. KOLA

Dinamo – Bratstvo  3:1 (1:0)

PANČEVO: Gradski stadion, gledalaca: 500. Sudija: Čalo (Subotica). Strelci: Đorđević u 6. Arbutina u 55. Trajković u 80. za Dinamo,  a Leđanac u 67. minutu za Bratstvo.  Žuti kartoni: Iličić, Krkobabić, Trajković, Jovančić, Jeremić (Dinamo),  Nešković, Bajčev, Vuković (Bratstvo).

DINAMO: Čanović 7, Iličić 7, Dašić 7, Trajković 7, Sredojević 7, Jovančić 7 (Rašić 7), Krkobabić 7, Đorđević 7 (Petrović 7), Stojanović 7 (Jeremić 7), Arbutina 8, Arnautović 7.

BRATSTVO: Ićitović 7, Leđanac 7, Srbijanac 6, Vejnović 7, Nosković 6 (Stanimirović 6), Vuković 7, Bursać  7, Nešković 6 (Bajčev 6),  Sremčević 7, Šveljo 7 (Makir 6), Stanković 7.

Srbobran – Crvena zvezda 1:1 (1:0)

SRBOBRAN: Igralište pored Kanala, gledalaca: 100. Sudija: Pančić (Karavukovo) 7. Strelci: Ćovin u 42. za Srbobran, a Zečević u 80. za Crvenu zvezdu. Žuti kartoni: Bubnjević, Kostić, Rađen, Glavičanin (Crvena zvezda).

SRBOBRAN: Kronić 7,5, Štefek 6,5, Slavuljica 6, Pronek 7, Šarenac 7, Vukić 7,5, Ćovin 7,5 (Sušić -), Kovačević 6,5 (Miletić -), Popović 6, Živkucin 6 (Bulatović -), Stojaković 7.

CRVENA ZVEZDA: Glavičanin 7,5, Rajković 7, Bubnjević 6,5, Lazović 6,5, Rađen 7, Beljanski 6,5 (Milivojević -), Ignjić 7, Kostić 7, Stoicev 7,5, Zečević 8, Banjević 7 (Milić -).

ČSK Pivara –  Hajduk 0:1 (0:0)

ČELAREVO: Stadion Pivare, gledalaca 500, sudija:  Nikolić (Lovćenac. Strelac: Milikić u 86. minutu. Žuti kartoni: Mršić, Račić, Jović, Milutinović (ČSK Pivara), Brać, Jovanić, Mijić, Rajkovača, Tomović (Hajduk). Crveni karton: Mijić (Hajduk).

ČSK PIVARA: Studen 6, Ivetić 7 (Zeljković 6), Mršić 7 (Milutinović 7), Balinović 7, Erčić 6, Račić 7, Jović 7, Leškov 7, Dunjić 6 (Vujošević), Stanić 7, Šljivančanin 7.

HAJDUK: Brać 7, Babić 7, Babović 6 (Milikić 8), Krstanović 6(Tutnjević 7), Davidov 7, Jovanić 7 (Ivković 7), Juhik 7, Veselinović 7, Mijić 7, Kojčić 7, Rajkovača 7.

Mladost (BJ) – Bačka (S) 1:0 (0:0)

BAČKI JARAK: Sportski centar Livadica, gledalaca: 300, sudija: Bečanović (Sombor), strelac: Marić u 85. minutu, žuti kartoni: Gojković, Stojšić (Mladost), Medić, Masalušić, Gabrić, Lazić, Krmar, Matijević (Bačka).

MLADOST: Rajić 8, Tomić 6, Đurić 6 (od 46. Stojisavljević 7), Kočiš 7, Todorović 7, Paprić 7 (od 69. Kovačević – ), Vujović 6, Gojković 7 (od 70. Bičkei ), Marić 8, Stojšić 7, Ninković 7.

BAČKA: Gabrić 7, Kiš 7, Masalušić 7, Orčić 6, Tumbas 7, Matijević 6 (od 89. Francišković – ), Krmar 7, Lazić 6, Manojlović 7, Bjelobrk 7 (od 89. Nađ – ), Medić 8

  1. Srbobran – Crvena zvezda            1:1
  2. Mladost – Bačka                             1:0
  3. ČSK Pivara – Hajduk                     0:1
  4. Dinamo – Brastvo                           3:1
  5. Radnički (NP) – Radnički (SM)   0:4
  6. Radnički (ZR) – Borac                    1:1
  7. Vršac – Dunav                                   0:1

nedelja
Kabel – Cement                           (10)

Železničar – Omladinac          (16.30)

TABELA

  1. 1. Dinamo                3      2      1      0      7:2      7
  2. 2. Hajduk                 3      2      1      0      3:0     7
  3. 3. Vršac                     3      2      0      1      5:1     6
  4. 4. Omladinac           2      2      0      0      5:2    6
  5. 5. Železničar             2      2      0      0      4:1    6
  6. 6. Bratstvo                3      2      0      1      6:6     6
  7. 7. Radnički (Z)         3      1      2      0      2:1      5
  8. 8. Dunav                    3      1      2      0      2:1      5
  9. 9. Cement                  2      1      0      1      3:1       3
  10. 10. Radnič. (SM)      3      1      0      2      5:5      3
  11. 11. ČSK Pivara           3      1      0      2      5:6      3
  12. 12. Kabel                     2      1      0      1      4:5      3
  13. 13. Bačka                     3      1      0      2      2:4     3
  14. 14. Mladost                 3      1      0      2      1:3      3
  15. 15. Srbobran               3      0      2      1      1:3      2
  16. 16. Borac                      3      0      1      2      3:6      1
  17. 17. Cr. zvezda              3      0      1      2      1:4       1
  18. 18. Radnič. (NP)        3      0      1      2      1:8       1

U sledećem kolu (8. i 9. . septembar) sastaju se: Cement – Radnički (SM), Bratstvo – Radnički (NP), Hajduk – Dinamo, Bačka  – ČSK Pivara, Crvena zvezda – Mladost, Dunav – Srbobran, Borac – Vršac, Omladinac – Radnički (Zr), Kabel – Železničar.