subota, 19 septembraApa-press vam želi dobrodošlicu!

RUKOMETNA HRONIKA- POBEDA APATINACA, PORAŽENI PRIGREVČANI I APATINKE

APATIN – NOVA PAZOVA 36:31 (18:16)

Rukometaši Apatina predvođeni raspoloženim Oljačom i Petrom Mandićem strelcima osam, odnosno sedam pogodaka ostvarili su pobedu na svom terenu u susretu 5. kola Prve lige Sever nad Novom Pazovom od 36:31. Apatinci su od samog početka bili u vođstvu i na odmor su otišli sa dva gola prednosti, koju su tokom drugih 30 minuta uvećali na konačnih pet golova plusa.

Nakon ove pobede, rukometaši Apatina ostali su u gornjem delu tabele i zauzimaju šesto mesto sa isto toliko osvojenih bodova, a u sledećem kolu gostuju u Inđiji koja je na trećoj poziciji sa dva boda više.

VOJVODA STEPA – PIK PRIGREVICA 36:28 (19:16)

Rukometaši PIK Prigrevice poraženi su na gostovanju u Vojvoda Stepi sa 28:36. Ova utakmica je odigrana u okviru 6. kola Druge lige Sever, a u redovima Prigrevčana šuterski su bili raspoloženi Kozlovački 10 pogodaka i Mandić 7. Prigrevčani se nalaze na osmom mestu na tabeli sa četiri osvojena boda, a u sledećem kolu dočekuju Somborelektro iz Sombora.

APATIN – PETROVARADIN 19:33 (10:14)

Težak poraz rukometašica Apatina na svom terenu od favorizovanog Petrovaradina usledio je nakon slabog izdanja u drugom poluvremenu. Apatinke nisu imale rešenja da zaustave razigrane gošće, pa je usledio poraz od 19:33.

U sledećem kolu one su ponovo domaćin, jer im u goste dolazi druga ekipa Minakva.