subota, 28 novembraApa-press vam želi dobrodošlicu!

SASTAVI, REZULTATI, STRELCI… 4. KOLO SRPSKA LIGA VOJVODINA

Kompletni rezultati, sastavi, strelci, kartoni… 4. kola Srpske lige Vojvodina.

Radnički 1912 – Tisa 2:1 (1:1)

Strelci: Šveljo, Knežević (Radnički 1912). Matijašević (Tisa).

Žuti kartoni: Knežević, Bačić, Anđić (Radnički 1912). Kukolj, Boršoš, Zolnajić, Avdalović, Crkvenjakov, Cetina (Tisa).

Radnički 1912: Pehilj (Ićitović), Šveljo, Terzić, Slavuljica, Anđić, Knežević (Molnar), Dimitrić, Popović, Bačić (Rajkovača), Radovanović, Antunić (Vemić).

Tisa: Tasić, A. Ivanović, Zolnajić, Cetina, Ćovin, Đorović (Avdalović), N. Ivanović, Boršoš (Šicar), Kukolj (Pejović), Matijašević, Crkvenjakov.

Omladinac – Sloga 3:0 (1:0)

Strelci: Radović, Mojsilović, Bojić (Omladinac).

Žuti kartoni: Vuković, Bojić, Radović (Omladinac). Purić, Vuković, Bajčev (Sloga).

Omladinac: Jagodić, Živanović (Roganović), Maksimović, Radojčić (Bojić), Matijević, Radović (Bobar), Radisavljević (Laketić), Savić, Despotović, Stevanović, Vuković (Mojsilović).

Sloga: Bulović, Milošević (Stojaković), Stanković, Vukas, Simić (Bojić), Vuković, Makar (Grgić), Konjović, Cvetković, Bajčev, Purić.

1.maj – Radnički (ZR) 0:0

Žuti kartoni: Aleksić, Milojević (1.maj). Bačvanski, Bajat, Blažić (Radnički ZR).

Crveni kartoni: Matić (Radnički ZR).

1.maj: Petrović, Simeunović, Gavrilović, Stupar, Aleksić (Živković), Milojević, Ilić (Krstić), Mašić (Ninković), Radišić, Stojanović, Zec (Čupeljić).

Radnički (ZR): Radović, Bajat, Bjelica, Jovanov (Dučić), Krstinić, Kovačević, Bačvanski (Gajilović), Lisičić-Vuković (Mijatović), Kozlovački (Blažić), Matić, Ćušić.

Bečej 1918 – Feniks 1995 – 3:0 (1:0)

Strelci: Krajinović, Mitrović, Pavlović (Bečej 1918).

Žuti kartoni: Krajinović, Kobiljski (Bečej 1918). Simeunović, Milutinović, Mandić (Feniks 1995).

Crveni kartoni: Damjanović (Feniks 1995).

Bečej 1918: Puškić, Bratić (Bajić), Ostojić (Tatić), Krajinović (Hasičić), Tutnjević, Mitrović (Jelić), Kobiljski, Kurtiši, Lovre, Vorgučin, Savin (Pavlović).

Feniks 1995: Krstović, Damjanović, Simunović, Vidović (Blagojević), Milaković (Matović), Jovanić (Pavlov), Ninković (Pavlović), Sekulić (Jelović), Mandić, Milutinović, Zejić.

Jedinstvo – Mladost GAT 2:0 (1:0)

Strelci: Perović 2 (Jedinstvo).

Žuti kartoni: Zeljković, Subotić, Gavrilović (Jedinstvo). Švonja, Gojković, P. Ilić, L. Slijepčević (Mladost GAT).

Jedinstvo: Jovišić, Subotić (Milovčević), Mirosavljević, Ranđić (Lazić), Gavrilović, Đokić, Zeljković, Marinković (Maoduš), Vasović, Perović (Tošić), Krkobabić.

Mladost GAT: Dražić, Tomčić, L. Slijepčević, Babić, Švonja (S. Ilić), Asani (L. Ilić), Gojković (Bošković), S. Ilić (Smiljanić), Renić, Stepančev, Stanić (Vukaljević).

Kozara – Dinamo 1945 – 2:3 (1:1)

Strelci: Ćirić, Lisica (Kozara). Zlatković, Krmar, Jakovašić (Dinamo 1945).

Žuti kartoni: Božić (Kozara).

Kozara: M. Đaković, Mastilo (D. Bjelanović), Runjevac, Bunić, N. Đaković (Lisica), Ćirić (Labus), Nešić (Tomić), Vokić (Mirčeta), Božić, Lisica, Čudanov.

Dinamo 1945: Andžić, Karanfilovski, Aničić (Jakovašić), Radovanović, Krmar (Čikić), Drinić (Radisavljević), Andrić (Brajović), Pešterac, Bodlović, Krstić, Zlatković (Marković).

Povezano:  COVID 19 UŠAO I MEĐU RUKOMETAŠE

Vojvodina 1928 – Borac 0:1 (0:0)

Strelci: Savić (Borac).

Žuti kartoni: Pešić, Šušnjar (Vojvodina 1928). Nikolić, Pavlov, Petrović (Borac).

Vojvodina 1928: Magda, Banč (M. Šušnjar), Ješić, Bogdanović, Jeftić, Malbaški, Živanov (M. Knežević), A. Šušnjar, Pilipović (Mišić), Pešić (O. Knežević), Džajski.

Borac: Brković, Mićić (Mijatović), Petrović, Pavlović, Nikolić (Sekulić), Mladenović, Radović (Đurić), Galić (Gavrilović), Kačarević (Savić), Pavlov, Marković.

Stari Grad – Sloboda 1:0 (0:0)

Strelci: Krstić (Stari Grad).

Žuti kartoni: Juhik, Tekić, Tanasić (Stari Grad). Popović, Živkov, Jovandić, Gavrilović (Sloboda).

Stari Grad: Buzađija, Tekić (Batinica), M. Gluvić, Stojanović (Krajnović), Vlajić, Todorović, Ilić, Vujić, B. Gluvić, Juhik (Tanasić), (Novevski), Krstić.

Sloboda: Živkov, Ratko, Jovandić, Ćulibrk, Galić, Cvijanović (Misić), Popov (Zečević), Savić (Gavrilović), Ćosić, Popović (Simić), Vrbački (Arađanin).

Vršac – Dunav 2:0 (2:0)

Strelci: Osmanović, Grek (Vršac).

Žuti kartoni: Kačarević, Sarajlin (Vršac). Vujičić, Vukas (Dunav).

Vršac: Jeveričić, B. Blagojević, Pupović (Vranić), Beljin, Kačarević, Grek (Ilić), Sarajlin (Glavinić), Spasić, V. Blagojević (Matković), Lazevski (Vujić), Osmanović.

Dunav: Bradić, Marković, Savinović, Babić (Trninić), Zajić (Mirković), Vujičić, Vukas, Matović, Rodić (Nikolić), Jovanović, Koštić (Kosović).

Bačka 1901 – Hajduk 1912 – 2:1

Strelci: Manojlović, Provči (Bačka 1901). Furtula (Hajduk 1912).

Žuti kartoni: Šljivančanin, Radmanović (Bačka 1901). Vuković, Lončar, Kostić (Hajduk 1912).

Crveni karton: Manojlović (Bačka 1901).

Bačka 1901: Pilipović, Đurović, Bjedov, Mezei, Radmanović, Vujošević, Manojlović, Provči (Simić), Lazić, Bošković, Šljivančanin (Bursać).

Hajduk 1912: Drinčić, Arežina, S. Vuković, Lončar, Matijević, Furtula, Laćarak, Slijepčević (Slijepčević), Žiža (Z. Vuković), Manojlović (Šćepanović), Kostić.

Tabeli:

Stari Grad 9, Dinamo 1945 – 9, Jedinsvo 9, Omladinac 8, 1. maj 8, Mladost GAT 7, Hajduk 1912 – 7, Bačka 1901 – 7, Radnički 1912 – 7, Borac 6, Tisa 5, Sloboda 5, Vršac 4, Bečej 1918 – 4, Dunav 3, Radnički (ZR) 2, Kozara 2, Sloga 2, Vojvodina 1928 – 1, Feniks 1995 1.

Sledeće kolo:

Hajduk 1912 – 1.maj, Dunav – Bačka 1901, Sloga – Vršac, Sloboda – Omladinac, Borac – Stari Grad, Dinamo 1945 – Vojvodina 1928, Tisa – Kozara, Mladost GAT – Radnički 1912, Feniks 1995 – Jedinstvo, Radnički (ZR) – Bečej 1918.

Svi mečevi se igraju narednog vikenda od 16.30 časova.