utorak, 24 novembraApa-press vam želi dobrodošlicu!

SRPSKA LIGA VOJVODINA – REZULTATI, SASTAVI, STRELCI…

BRATSTVO – RADNIČKI (NP) 3:0 (1:0)

PRIGREVICA: Stadion Goran Nesvanulica “Klipi”, gledalaca: oko 200, sudija: Arsić (Novi Sad). Strelci: Srbijanac u 26. Šveljo u 50. i Vuković u 62. minutu. Žuti kartoni: Nikolčić, Petrić, Šavija, Cvetković, Spajić (Radnički NP).

BRATSTVO 1946: Ićitović, Leđanac 7, Vejnović 8, Vuković 9, Bajčev 7, Martinović 7 (Sremčević 7), Bursać 7 (Makar), Šveljo 8, Srbijanac 7, Stanković 8, Stamenković 7 (Nosković 7).

RADNIČKI (NP): Đurić 6, Kačar 6, Nikolčić 6, Knežević 6 (Cvejić 6), Petrić 6 (Vidović 6), Mićanović 7, Šavija 7, Pejčin 7, Mitrović 6 (Spajić), Cvetković 7, Dujić 6.

Crvena zvezda – Mladost 4:1 (1:1)

NOVI SAD: Igralište Crvene zvezde, gledalaca 300, sudija: Reljić (Vrbas). Strelci: Stoicev u 38. i 70. Ilijin u 68. i Milić u 82. za Crvenu zvezdu, a Marić u 33. minutu za Mladost. Žuti kartoni: Bubnjević, Racković (Crvena zvezda), a Todorović, Marić, Stojšić (Mladost).

CRVENA ZVEZDA: Glavičanin 8, Bubnjević 7, Racković 7,5, Lazović 7,5, Rađen 8, Beljanski 7,5 (Rajković 7), Ignjić 7,5, Stoicev 8, Milić 8, Banjević 7 (Ilijin 8), Kostić 7 (Milivojević 7,5).

MLADOST: Rajić 6, Tomić 6, Dokić 6, Kočiš 7, Todorović 6,5, Stoisavljević 6, Papović 6,5, Gojković 7 (Vujović), Marić 8, Stojšić 7 (Vasić 6), M. Kovačević 6 (S. Kovačević 6).

Bačka – ČSK Pivara 1:1 (0:0)

SUBOTICA: Stadion kraj Somborske kapije, gledalaca 300, sudija: Ranisavić (Sremska Mitrovica).  Strelac: Šormaz u 84. za Bačku, a Milutinović u 59. minutu za ČSK.  Žuti kartoni: Medić, Masalušić (Bačka 1901), a Jović, Stanić, Mitović, Vujošević (ČSK).

BAČKA: Gabrić 6,5, Kiš 7, Masalušić 6,5, Orčić 6,5, Tumbas 6,5, Matijević 7, Krmar 7 (Simić), Lazić 6,5 (Šotmaz 7,5), Manojlović 7, Bjelobrk 7 (Nađ), Medić 7,5.

ČSK: Mitović 6, Milutinović 7,5, Ivetić 7 (Vujošević 6,5), Mršić 6,5, Balinović (Leško 6,5), Erčić 7,5, Tanasić 7, Jović 7, Dunjić 7, Stanić 7 (Račić), Šljivančanin 7.

Povezano:  ODŽAČANIMA SE SMEŠI TITULA JESENJEG PRVAKA

OMLADINAC – RADNIČKI (Z) 0:0

NOVI BANOVCI: Stadion Omladinca, gledalaca 250, sudija Jeknić (Palić).Žuti kartoni: Roganović, Živković (Omladinac), Runjevac, Kiš, Matić, Jeftić (Radički).

OMLADINAC: Jagodić 7, Ivetić 7, Roganović 7, Mojsilović 7, Živković 7, Haska 7, Sekulić 7 (Radović), Ležaić 7 (Bićanin), Šašić 7, Spasić 7, Radojčić 7.

RADNIČKI: Đurić 7, Milin 7, Bjelica 7, Grbić 7, Jovanov 7, Kiš 7, Lisičić 7, Milivojev 7 Matić), Krstinić 7 (Jrftić), Vukelja 7 (Đokić), Runjevac 7.

CEMENT – RADNIČKI (SM) 0:0

BEOČIN: Stadion Cementa, gledalaca oko 200, sudija: Zeljković (Crvenka). Žuti kartoni: Stojaković, Pavlović, Lalić (Cement), a Vuković, Petrović, Perović (Radnički SM). Crveni karton: Popović (Cement).

CEMENT: Đurikin 7, Popović 7, Stojaković 7, Zogović 8, Bajić 8, Krstić 7 (Stančetić 6,5), Pavlović 7, Soković 7 (Lalić 6,5), Vemić 7, Kavčić 7, Hađinac 7 (Zličić 6,5).

RADNIČKI (SM): Romić 7, Nestorović 7, Trivan 7, Ne. Petrović 7, Džibrić 7, Mitrović 8, Perović 6, Vuković 6 (Kovačević 6), Herceg 6 (Janković 6), Rakić 6, Volarević 6 (Ilić 6).

Rezultati 4. kola:

Cement – Radnički (SM) 0:0
Bratstvo – Radnički (NP) 3:0
Hajduk – Dinamo 1:0
Bačka  – ČSK Pivara 1:1
Crvena zvezda – Mladost 3:1
Dunav – Srbobran 4:0
Borac – Vršac 1:2
Omladinac – Radnički (Zr) 0:0
Kabel – Železničar 1:1

Parovi sledećeg kola:

  1. Železničar – Cement
  2. Radnički (Z) – Kabel
  3. OFK Vršac – Omladinac
  4. Srbobran – Borac
  5. Mladost – Dunav
  6. ČSK Pivara – Crvena zvezda
  7. Dinamo 1945 – Bačka 1901
  8. Radnički (NP) – Hajduk 1912
  9. Radnički (SM) – Bratstvo 1946