2. VRBAS – RADNIČKI (SOMBOR) 1:3
  3. POLET – OFK MLADOST APA 1:2

ostali susreti se igraju u nedelju

Polet – Mladost APA  1:2 ( 1:1)

Karavukovo- Gledalaca 100. Sudija: Petar Vorkapić ( Sombor) 6,5. Strelci: Doroslovac 20. minut iz  penala ( Polet),a Gligorijević 43. i 89. minut (Mladost). Žuti kartoni: Stanojković, S. Stanković, Ivanović, Stošić ( Polet), a Knežević, Kuntić ( Mladost). Crveni karton: Stanojković ( Polet).

Polet: Ivanović 8, Aleksić 7, Stanojković 6,5, Doroslovac 7,5, S. Stanković 7,5, K. Jovović 7 ( Ž. Stanković 7), Stošić 6,5, Zlatanović 7,5, A. Jovović 7,5, Bogdanović 7, Malinović 6,5.

Mladost APA: Rašeta 7,5, Petreš 7, Bursać 7, Basarić 7,5, Milanović 7,5, Rapaić 7, Stančević 6,5 ( Ožegović 7), Faber 7,5, Kuntić 7, Gligorijević 8, Knežević 7,5.

Igrač utakmice: Ivanović

Startovali sa pobedom, trener Slobodan Bačić

Domaći su došli do vodećeg pogotka kada je u kaznenom prostoru gostiju oboren Doroslovac. Sudija je bez dovumljenja pokazao na penal koji je isti igrač  uspešno pretvorio u pogodak. U 29. minutu Kolja Jovović je imao odličnu priliku, ali mu je lopta prošla preko noge i šansa je propala. Dva minuta kasnije ipsred gola Poleta oboren je Rapaić. Sudija je još jednom pokazao na penal, Gligorijević je pucao po sred gola, a Ivanović je u padu nogom odbanio svoj gol. Gosti iz Apatina su izjednačili u finišu prvog dela, Faber je izveo korner lopta je pogodila Gligorijevića u nogu i odsela u mreži- 1:1.

U drugom delu Apatinci su pojačali tempo i sve češće ugrožavali gol domaćih. Stvorili su i tri odlične prilike, ali je Ivanović u duelima jedan na jedan sa napadačima gostiju, uspeo odličnim intervencijama da sačuva svoju mrežu. U 68. minutu Stanojković je dobio drugi žuti karton, što su gosti iskoristili da pojačaju pritisak. U 80. minutu Petreš je oborio Aljošu Jovovića, bio je to penal, ali se sudijina pištaljka nije oglasila. Dva minuta pre kraja Bogdanović je dobro poslužio Stošića kome je lopta prošla kroz noge i prilika je propala. Za ovaj promašaj su kaženjeni već u sledećoj akciji gostiju, kada je Milanović idealno polsužio Gligorijevića kome nije bilo teško da iz neposredne blizine loptu pošalje u mrežu za konačnih – 1:2.