petak, 14 avgustaApa-press vam želi dobrodošlicu!

VOJVOĐANSKA LIGA SEVER – RADNIČKI 1912 SLAVIO U ODŽACIMA

Tekstilac – Radnički 1912 0:2 ( 0:1)

Odžaci- Gledalaca 150. Sudija: Nemanja Kuzmanović ( Kula) 7. Strelci : Đorović 23, Knežević 55. minut. Nije bilo kartona.

Tekstilac: Ignjatović 7,5 Radojčić 6 ( Stevanović-), Latinović 6,5, Gostović 7, Dakić 6, Josović 6, Đokić 6 ( Milutinov-), Ognjenović 6,5, Spasić 6 ( Ilić 6), Milenković 6,5, Drpljanin 6.

Radnički 1912: Pavasović 7, Čordašić 7, Slavuljica, Knežević 7,5, Ćovin 7 ( Radev-), Đorović 8 ( Bošković-), Šćepnaović 7 , Radmanović 7, Goronić 7, Bogunović 7, Antunić 6,5.

Igrač utakmice: Đorović ( Radnički)

Vodeća ekipa Vojvođanske lige „Sever“ je bez većih naprezanja došla do novih bodova. Prvi su priliku imali Odžačani u 9. minutu, kada je mladi Dakić iz kontre utrčao u kazneni prostor gostiju i kada se očekivao pogodak, lopta mu je u ključnom momentu izmakla kontroli i Pavasović je dobrom intervencijom spasao svoju mrežu. Igralo se u prvom poluvremenu sve vreme na polovini domaćina. U dva navrata ozbiljno je pripretio Ćovin, prvi put je Ignjatović odlično intervenisao, da bi potom snažan šut napadača Somboraca zaustavio grudima Milenković. Sledi potom udarac Antunića  u stativu, a koji trenutak  kasnije Đorović sa desetak metara pogodio mrežu za – 0:1. Do kraja ovog dela gosti su imali još tri odlične šanse koje ne koriste Antunić, Đorović i Knežević.

U nastavku meča gosti su već u 55. minutu golom Kneževića duplirali prednost i  rešili pitanje pobednika. Do kraja meča  igrači lidera su rutinskom igrom u širinu, bez problema sačuvali prednost i zasluženo ubeležili novu trojku.