subota, 19 septembraApa-press vam želi dobrodošlicu!

ZAKUVAVA SE SRPSKA LIGA VOJVODINA – NIJE SVE IZGUBLJENO

PROLEĆNE BODOVE TEŠKO OSVOJITI

Razvoj događaja u Srpskoj ligi Vojvodina mogao je da ide u korist Bratstva 1946. Pomalo iznenađujući poraz Kabela na svom terenu od Omladinca, kao i nerešena igra Hajduka 1912 protiv Mladosti iz Bačkog Jarka išli su u prilog Prigrevčanima i sada je situacija na tabeli mogla biti veoma komplikovana, mada još ništa nije rešeno.

Timovi iz donjeg dela tabele „grizu“ za svaki bod, pa je po ko zna koji put dokazano da je prolećne bodove veoma teško osvojiti. To su osetili fudbaleri Bratstva 1946 koji su imali dva kiksa, što zbog sudija, a delom su i sami krivi. Ipak, postoji nada da se mnogo toga može ispraviti do kraja prvenstva, jer je zasotatak iza trenutnog lidera na tabeli sedam bodova, ali ima još dosta da se igra.

Evo rezultata odigranih susreta za vreme minulog vikenda:

Kabel – Omladinac             0:1

Železničar – Borac             0:1

Radnički (NP) – Cement     2:1

Dinamo  – Radnički (SM)    2:2

ČSK Pivara – Bratstvo        2:1

Mladost – Hajduk                1:1

Vršac – Crvena zvezda       0:1

Radnički (Z) – Dunav          4:3

Bačka je slobodna

   Poz   Tim U P N I Gol B
1 FK Hajduk 1912 (Kula) 17 13 3 1 23:4 42
2 FK Kabel (Novi Sad) 18 13 2 3 37:13 41
3 FK Omladinac (Novi Banovci) 18 12 1 5 22:12 37
4 FK Bratstvo 1946 (Prigrevica) 18 10 5 3 31:19 35
5 FK Železničar (Pančevo) 18 9 4 5 19:13 31
6 FK Dinamo 1945 (Pančevo) 18 7 6 5 21:14 27
7 FK Radnički Zrenjanin (Zrenjanin) 18 6 9 3 20:14 27
8 FK Radnički (Sremska Mitrovica) 18 6 5 7 25:24 23
9 FK Cement (Beočin) 18 5 5 8 19:24 20
10 FK Mladost (Bački Jarak) 18 5 5 8 14:27 20
11 OFK Vršac (Vršac) 18 5 4 9 14:19 19
12 FK Bačka 1901 (Subotica) 17 6 1 10 20:26 19
13 FK Borac (Sakule) 18 5 3 10 21:27 18
14 FK Crvena zvezda (Novi Sad) 18 5 3 10 15:23 18
15 FK Dunav (Stari Banovci) 18 4 5 9 24:33 17
16 FK ČSK Pivara (Čelarevo) 18 3 5 10 16:30 14
17 FK Radnički (Nova Pazova) 18 3 4 11 12:31 13
Povezano:  MLADOST FAVORI PROTIV SRBOBRANA

U narednom kolu (23. i 24. marta u 15) sastaće se: Cement – Kabel, Omladinac – Železničar, Borac – Radnički (Z), Dunav – Vršac, Bačka  – Mladost, Hajduk – ČSK Pivara, Bratstvo  – Dinamo, Radnički (SM) – Radnički (NP),  Crvena zvezda je slobodna.