ponedeljak, 1 junaApa-press vam želi dobrodošlicu!

ZIMSKI TURNIR U MALOM FUDBALU – NOVI RASPORED KOLA, TABELE , KOMENTARI…

MNOGO TOGA SE ZNA, ALI ISTO TAKO IMA MNOGO NEDOUMICA

Odmah nakon novogodišnjih praznika za ljubitelje malog fudbala kreću utakmice koje će odlučivati o učesnicima u četvrtini finala. Za sada je izvesno da su Padrinosi prvaci grupe „A“ i da će u četvrtini finala igrati protiv ekipe koja zauzme četvrtu poziciju u grupi „B“, a za to mesto ravnopravno konkurišu Auto tim Grandić, FK Bratstvo 1945 i Paksel.

Pakselu, inače najmlađoj ekipi u seniorskoj konkurenciji neophodna je pobeda u duelu sa Bratstvom 1946 i bez obzira na razvoj događaja ta pobeda ih vodi u eliminacione borbe. Za ekipu Auto tim Grandić naredna dva susreta su od velikog značaja, jer je potrebno osvojiti barem bod u duelima sa Picerijom Zamak i JV058 Prigrevica koji se bore za naslov prvaka. U grupi „A“ susret između Gurmana i Česme invest odlučuje ko će se naći na četvrtoj poziciji, dok su preostala tri učesnika poznata.

Kadeti su takođe zakomplikovali pozicije na tabeli. Jedino su sigurni Česma invest kao prvak i OFK Mladost, dok će se za preostala dva mesta u poslednjem kolu boriti četiri ekipe.

T A B E L E:

Seniori „A“

  1. Padrinosi       4    4    0    0    20:8    12
  2. Savulja           4    3    0    1     33:11     9
  3. Otpisani         4    2    1     1     30:11    7
  4. Gurman         4    1     1    2     29:13    4
  5. Česma invest 4   1     0    3    15:18     3
  6. Matrix            4   0     0    4    5:71       0

Seniori „B“

  1. JV058 Prigrev.  3   2   1   0    16:5      7
  2. Picerija Zamak  2   1    1   0     8:1      4
  3. Auto tim Gran.  2   1    0   1     4:7      3
  4. FK Bratstvo        3   1    0   2     8:13   3
  5. Paksel                  2   0   0    2    3:13   0

Kadeti:

  1. Česma invest     4    4    0    0   19:1    12
  2. OFK Mladost     4    3    0    1    12:6     9
  3. El Brako              4    2    0    2   10:10   6
  4. FK Terekveš       4    1     0   3      5:11    3
  5. BSK                      4    1    0    3     4:12    3
  6. Zlatara Anais     4    1     0   3      4:14   3

Zbog diskvalifikacije SK Hugo keš došlo je do poremećaja satnice, pa je napravljen novi raspored kola  koji obajavljujemo.

3. januar:

  • Pioniri              17,00   Sporting – Sirovci
  •                           17,40   Nelkorp – Bjonda
  • Seniori B         18,15   JV058 Prigrevica – Auto tim Grandić
  •                           19,10   Picerija Zamak – Paksel

4. januar:

  • Pioniri              16,00               1 – 4
  • veterani           16,40   Česma invest – Zaboravljeni
  •                           17,20   Picerija Zamak – APA Pivara
  • Seniori A         18,00   Otpisani – Savulja
  •                           18,50   Gurman – Česma invest
  •                           19,30    Matrix – Padrinsi

5.januar:

  • Pioniri              16,00               2 – 3
  • Kadeti              16,40   Zlatara Anais – El Brako
  •                           17,20   BSK – OFK Mladost
  •                           18,00   Česma invest – FK Terekveš
  • Seniori B         18,40   Paksel – FK Bratstvo 1946
  •                           19,30   Auto tim Grandić – Picerija Zamak

8. januar:

  • Veterani          16,00   Zaboravljeni – APA Pivara
  •                          16,40   Picerija Zamak – Česma invest
  • Seniori           17,20   A1 – B4
  •                         18,10   A2 – B3
  •                         19,00   A3 – B2
  •                         19,50   A4 – B1

9. januar:

  • Kadeti             16,30               1 – 4
  •                          17,10               2 – 3
  • Veterani         18,00               1 – 4
  •                         18,40               2 – 3
  • Seniori           19,15     (A1 -B4) – (A3 – B2)
  •                         20,00   (A2 -B3) – (A4 –B1)

10.januar:

  • Pioniri              15,00   za treće mesto
  •                           15,45   FINALE
  • Kadeti              16,30   za treće mesto
  •                           17,15   FINALE
  • 18,00   MEMORIJALNA UTAKMICA U ZNAK SEĆANJA NA DR MLADENA BASTU
  • Veterani          18,45   za treće mesto
  •                           19,30   FINALE
  • Seniori:            20,15   za treće mesto
  •                           21,00   FINALE

SVIM ČITAOCIMA NAŠEG PORTALA, UČESNICIMA TURNIRA I POSETIOCIMA, SREĆNA NOVA 2019. GODINA!