RADNIČKI 1912 – VOJVODINA 1928 (Perlez) 5:1 (3:1)

Strelci: Despotović (11.), Milisavljevi (36. i 37.), Antunić (84. i 90.) za Radnički 1912 – Živanov (7.) za Vojvodinu 1928

Žuti karton: Hovanec (Vojvodina 1928)

RADNIČKI 1912: Pehilj, Tomić 7,5, Dučić 7,5, (Goranović), Šveljo 7,5, Avdić 7,5, (Lazić), Stojaković 8, Aćimović 7,5, Despotović 7,5, Goronjić 7,5, Antunić 8, Milisavljević 8, (Molnar)

VOJVODINA 1928: Magda 6,5, Živanov 6,5, Jeftć 6, Kaladžija 6, O. Knežević 6, Stojičić 6,5, (Balo), Hovanec 6, Mišić 6,5, Miklić 6, (Malbaški 7), Bošnjak 6, (Padejski), Džajski 6,5

Igrač utakmice: Igor Antunić (Radnički 1912)

Gosti su brzo iznenadili pomalo uspavane igrače Radničkog 1912 i u 7. minutu došli u vođstvo preko Živanova. Neodlučnost u odbrani Somboraca znalački je iskoristio napadač Vojvodine i sa oko sedam metara neometan savladao Pehilja. Pogodak kao da je prodrmao igrače Radničkog 1912 koji su odmah pokušali da odgovore, a već u 11. minutu su poravnali rezultat. Šveljo započinje akciju, idealno dodaje loptu do Avdića, koga je veoma teško čuvati, a krilni napadač Somboraca nesebično dodaje loptu do Milisavljevića koji šutira, ali golman gostiju Magda odbija loptu koja dolazi do Despotovića čiji je udarac precizan i pogađa mrežu za 1:1.

Neprikosnoveni na domaćem terenu, Radnički 1912

Odmah nakon izjadnačenja Despotović, a potom i Antunić ne koriste idealne prilike da dovedu svoj tim u vođstvo, jer iz veoma povoljnih prilika šutiraju pored gola. Prava je šteta što šut Avdića iz slobodnog udarca sa oko 23 metra nije završio u mreži, već je prečka spasila siguran pogodak. Terensku inicijativu Somborci pretvaraju u rezultatsku prednost u 36. minutu kada je Milisavljević bio najviši u skoku i glavom smestio loptu u mrežu Vojvodine, a treba napomenuti da je korner izvanredno izveo Stojaković. Samo minut kasnije Milisavljević je postigao svoj drugi pogodak, tako što je u trku prešao nekoliko igrača i kada je došao na sedam metara od Magde odlučio se za šut koji je pogodio cilj.

Mogao se Milisavljević nadavati golova da je iskoristio još neku od odličnih prilika koje su mu servirali saigrači. Robusni centarfor se zalagao, trčao i borio se lalvovski, međutim u odlučujućim trenucima je mogao biti malo koncentrisaniji, ali je zato finiš utakmice protekao u znaku Igora Antunića. On je u 84. minutu iskoristio svoju brzinu i umakao odbrani gostiju, potom prošao i golmana Magdu i loptu poslao u mrežu, a najlepši detalj na utakmici dogodio se u 90. minutu kada je Antunić iz volejala poslao loptu  iza leđa Magde.

Nakon ove pobede Radnički 1912 je ostao na drugom mestu na tabeli Srpske lige Vojvodina, a u sledećem 32. kolu gostuje u Bačkoj Palanci domaćem Starom Gradu.