subota, 8 majaApa-press vam želi dobrodošlicu!

PREGLED LIGA I DOGAĐAJI ZA VIKEND: SRPSKA, VOJVOĐANSKA, PODRUČNA…

Pregled fudbalskih utakmica ovog vikenda

Ovog vikenda biće bogat fubalski program, koji će obeležiti nekoliko lokalnih derbija, kao i utakmica od velikog značaja za dalju sudbinu klubova. Objavljujemo  kompletan raspored liga i utakmica koje su pred nama.  Utakmice počinju u 16,30 časova a i dalje je na snazi zabrana za gledaoce

Srpska liga Vojvodina: parovi narednog 29. kola:

Radnički 1912 – 1.maj (delegat – posmatrač Kiš-Čepegi, sudije Petrović, Šain, Rašković, Janković), Jedinstvo – Kozara (delegat – posmatrač Cvjetićanin, sudije Gligor, Nikolić, Kantor, Đumić), Bečej 1918 – Vojvodina 1928 (delegat Umićević, sudije Zeljković, Laluja, Lukić, Mudrinić, posmatrač Šibul), Radnički (Zr) – Stari Grad (delegat Despotović, sudije Meničanin, Vučić, Vukolić, Subašić, posmatrač Mićanović), Feniks 1995 – Omladinac (delagat – posmatrač Vuksanović, sudije Bogićević, Vujanov, Radišić, Bikić), Mladost GAT – Vršac (delegat Đenić, sudije Ranisavić, Danilović, Čugalj, Bečanović, posmatrač Novaković), Dinamo 1945 – Hajduk 1912 (delegat Dakić, sudije Gnjatović, Živković, Miodanić, Živanović, posmatrač M. Pandurov), Borac – Dunav (delegat Drljača, sudije Tanović, Paštar, Kovač, Repček, posmatrač Aleksić), Sloboda – Sloga (delegat – posmatrač Ožegović, sudije Todić, Batalo, Stanojčev, Bibin). Tisa – Bačka 1901 (delegat – posmatrač Rodean, sudije Pjevac, Stojić, Grujić, Arsić). Sve utakmice se igraju u isto vreme od 16.30 časova.

Tabela: Mladost GAT 67, Vršac 57, Radnički 1912 – 55, Borac 48, 1.maj 46, Bečej 1918 – 46, Omladinac 45, Tisa 44, Dinamo 1945 – 42, Radnički (Zr) 42, Feniks 1995 – 41, Hajduk 1912 – 38, Stari Grad 38, Jedinstvo 34, Sloga 28, Bačka 1901 – 26, Kozara 25, Sloboda 22, Dunav 21, Vojvodina 1928 – 13.

Vojvođanska liga Sever parovi 25. kola:

Sub. 17. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Njegoš, Lovćenac FK Njegoš (Lovćenac)   –   FK Vojvodina (Tovariševo) (delegat Suvajac, sudije Bečanović, Šipoš, Cvetković)
Sub. 17. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka FK Krila Krajine (Bačka Palanka)   –   FK Crvenka (Crvenka) delegat Bakić, sudije Vračar, Nešić, Čorokola)
Sub. 17. 04. 2021. 16:30 Gradski stadion Odžaci FK Tekstilac (Odžaci)   –   FK Srbobran (Srbobran) delegat Andrić, sudije Rakić, Šolaja, Kolaković)
Sub. 17. 04. 2021. 16:30 SC „Rade Svilar“, Apatin OFK Mladost APA (Apatin)   –  FK Radnički (Sombor) (delegat Vojnić – Purčar, sudije Vukanović, Berenji, Subotić),-:-
Ned. 18. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Hercegovac, Gajdobra FK Hercegovac (Gajdobra)   –   FK Obilić (Novi Kneževac) (delegat Dabižljević, sudije Pilić, Radulović, Aleksić),-:-
Ned. 18. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Bačka, Pačir FK Bačka (Pačir)   –   FK Bajša (Bajša)  (delegat Koberski, sudije Dudok, Latinović, Kantar) -:-
Ned. 18. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Mladost, Turija FK Mladost (Turija)   –   OFK Vrbas (Vrbas) delegat Ivanišević, sudije Kuzmanović, Martinović, Maravić)
Ned. 18. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac FK Mladost (Bački Petrovac)   –   FK Vojvodina (Bačko Gradište) (delegat Stanković, sudije Stojčević, Vasiljević, Markuš)
Ned. 18. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Tavankut, Tavankut FK Tavankut (Tavankut)   –   FK ČSK Pivara (Čelarevo) (delegat Latki, sudije Jurić, Ćeranović, Purić)

Povezano:  TEKSTILAC SA POBEDOM MOŽE OVERITI TITULU PRVAKA

Područna liga Sombor: parovi narednog 24 kola:

Žak – Budućnost (G) (delegat Drljača, sudije S. Mitrović, D. Mitrović, Janković), Rusin – Borac 46 (delegat Marjanović, sudije Manić, Macanović, Carić), Omladinac – Kordun (delegat Domić, sudije Kisin, Dražić, Ševo), Borac (BG) – Budućnost (P) (delegat Knežević, sudije Vujić, Ivan, Bošnjak), Maglić – Zadrugar (delegat Dukić, sudije Nađ, Vujaković, Radulović), Kulpin – Stanišić 1920 (delegat Golubović, sudije Olujić, Leđenac, Borota), Slavija – Radnički 1918 (delegat Lekić, sudije Jerilović, J. Desnica, M. Desnica), Polet – BSK (delegat Krajinović, sudije Malbašić, Trivunović, Rodić), Budućnost (M) – Tvrđava (delegat Petrović, sudije Hornjak, Jovkić, Knežević).

Tabela: Stanišić 1920 – 58, Budućnost (P) 46, Budućnost (M) 45, Rusin 41, Borac 46 – 37, Borac (BG) 36, Slavija 33, Budućnost (G) 31, Žak 31, Kordun 31, Kulpin 29, Polet 28, Radnički 1918 – 28, BSK 27, Zadrugar 26, Omladinac 23, Tvrđava 18, Maglić 15.

Međuopštinska fudbalska liga Sombor 1. razred. parovi 19. Kola

 Mladost – Aleksa Šantić (delegat Arsić, sudije Perišić, Orelj, Vulović), Jedinstvo – OFK Odžaci (delegat Samardžić, sudije Šćepanović, Nina Stojanović, Branka Stojanović), Dinamo 1923 – Polet (delegat Milovanović, sudije Janković, Domić, Ćurčić), Dunav – Bratstvo 2019 (delegat Sabo, sudije Kiršner, Cvjetićanin, Koberski), Hajduk – Lipar (delegat Marjanović, sudije Boškić, Milanović, Periškić), Omladinac – Terekveš (delegat Savin, sudije Vujić, Milisavljević, N. Mitrović). Slobodna je ekipa Kule.

Tabela: Bratstvo 2019 48, Lipar 42, OFK Odžaci 33, Kula 31, Omladinac 29, Polet 28, Hajduk 25, Aleksa Šantić 22, Dinamo 1923 – 17, Terekveš 13, Dunav 10, Jedinstvo 9, Mladost 7.Lipar,  Omladinac (Deronje) — Terekveš (Svilojevo)

Međuopštinska fudbalska liga Sombor 2. razred: parovi narednog 10 kola:

Sport – Dinamo (S) (delegat Čepić, sudije Janjić, M. Nikolić, Marković), Graničar – Jedinstvo Lemeš (delegat Elez, sudije Vračar, Mudrinić, V. Nikolić). Slobodne su ekipe Telečke i Rastina 1918.

Tabela: Telečka 15, Graničar 13, Jedinstvo Lemeš 10, Rastina 1918 – 10, Dinamo (S) 5, Sport -1.